Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Najważniejszy jest człowiek

20 października 2015 | Konferencje i Kongresy
dr inż. Jarosław Bułka
źródło: materiały prasowe
dr inż. Jarosław Bułka
źródło: 123RF
Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej dziękuje Partnerom za pomoc w organizacji II Kongresu Gospodarki Senioralnej
źródło: Rzeczpospolita
Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej dziękuje Partnerom za pomoc w organizacji II Kongresu Gospodarki Senioralnej

W telemedycynie najważniejszy jest człowiek. Doskonałe zrozumienie potrzeb pacjentów i lekarzy oraz najwyższa jakość rozwiązań to w mojej ocenie główne czynniki gwarantujące dynamiczny rozwój usług telemedycznych.

dr inż. Jarosław Bułka, wiceprezes i wspówłaściciel Silvermedia, jednej z najprężniej rozwijających się firm telemedycznych w Polsce.

Rozwojowi usług telemedycznych w Polsce z pewnością sprzyjać może również wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań legislacyjnych oraz odpowiednich mechanizmów ich finansowania. Bardzo szybko zauważalne będą korzyści zarówno ekonomiczne, gospodarcze, jak i społeczne, odnoszone przez wszystkich uczestników systemu ochrony zdrowia. Rosnąca liczba pacjentów korzystających z rozwiązań telemedycznych wynikać może między innymi z możliwości refundacji tego innowacyjnego sposobu leczenia oraz ogólnej akceptacji społecznej i coraz większego zaufania do rozwiązań telemedycznych, popartych rzetelną wiedzą oraz wynikami badań specjalistów. Obecnie szala dyskusji i działań dotyczących telemedycyny znacznie przechyla się w kierunku działań na rzecz szerokiego zastosowania innowacyjnych technologii telemedycznych w praktykach klinicznych.

—dsp

Wydanie: 10274

Wydanie: 10274

Spis treści
Zamów abonament