Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Walka z technologią to iluzja

20 października 2015 | Ekonomia
Franck Cohen
źródło: robert gardziński
Franck Cohen

Franck cohen | Współczesny świat generuje niewyobrażalną ilość informacji. Pytanie, jak je wykorzystamy. Możemy je ignorować, ale wtedy tracimy – mówi szef koncernu SAP na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w rozmowie z Katarzyną Kucharczyk.

Rz: Jakie są priorytety SAP w Polsce? Czy jesteśmy dla was ważnym rynkiem czy tylko małym elementem w większej układance?

otworzyliśmy nasze przedstawicielstwo w Polsce w 1995 r. i było to jedno z pierwszych biur w tej części Europy. To pokazuje jak ważny jest to dla nas rynek. Pod względem wartości PKB Polska jest największym krajem regionu Europy Środkowo-Wschodniej i dziewiątym państwem w Europie. Zatem jeśli w Polsce dzieje się dobrze, wtedy w całym regionie jest dobrze, i vice versa.

W Polsce SAP ma najwięcej udziałów na rynku ERP. Które segmenty są dla was najważniejsze?

Oczywiście obsługujemy bardzo duże firmy i z tego jesteśmy dobrze znani. W przyszłości chcemy położyć większy nacisk na małe i średnie przedsiębiorstwa, której mają bardzo duży potencjał w Polsce i dla których również mamy ciekawą ofertę w postaci Business One. Ponadto polskie firmy coraz częściej wychodzą za granicę i potrzebują oprogramowania, które będzie działało ponadnarodowo z uwzględnieniem kwestii prawnych czy raportowania finansowego. My to oferujemy i mamy duże doświadczenie w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10274

Wydanie: 10274

Spis treści
Zamów abonament