Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gorący rytm w centrum

09 lipca 2010 | Po godzinach | j.rz.

„Flamenco namiętnie”, muzyczny spektakl, wyk. Anna Iberszer, Magda Navarrete, Andrzej Lewocki, Marek Fedor, plenerowa scena Teatru Polonia, pl. Konstytucji, wstęp wolny, poniedziałek (12.07) – czwartek (15.07), godz. 17

Teatr Polonia systematycznie wzbogaca repertuar plenerowej sceny o nowe tytuły. W ubiegłym sezonie Jan Janga Tomaszewski przygotował premierę autorskiego, pełnego piosenek, spektaklu „Jangajan – Hej, Joe!”. Teraz czas na kolejną muzyczną propozycję.

Od poniedziałku na placu Konstytucji będzie można oglądać przedstawienie „Flamenco namiętnie”. Zgodnie z zapowiedziami zobaczymy opowieść o ludzkich namiętnościach i skrajnych uczuciach – od rozpaczy po wszechogarniającą radość. Słów padnie niewiele. Ważniejsze od tekstu będą: taniec, rytm i melodia wygrana na gitarze.

Autorami widowiska są członkowie zespołu Corazon Flamenco. Dwaj muzycy, wokalistka i tancerka-choreograf współpracują ze sobą od czterech lat. Występują w salach koncertowych, filharmoniach i klubach. Warto się przekonać, jak poradzą sobie w centrum Warszawy.

Brak okładki

Wydanie: 8669

Spis treści
Zamów abonament