Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

09 lipca 2010 | Ekonomia | Dział ekonomiczy

Rekomendacje

UniCredit o spółkach. Analitycy UniCreditu w raporcie z 8 lipca podwyższyli rekomendację dla akcji TVN. Obecnie zalecają klientom zakup papierów spółki z ceną docelową na poziomie 18,9 zł. Wczoraj na zamknięciu notowania TVN spadły o 0,6 proc., do 16,01 zł. Z kolei ocena walorów Amrestu została obniżona do „trzymaj”, a cenę docelową wyznaczono na 77 zł. Bieżąca cena rynkowa wynosi 70 zł.

Lepiej o Apatorze. W raporcie z 7 lipca analitycy Erste Banku podnieśli zarówno rekomendację, jak i cenę docelową dla akcji Apatora. Obecne zalecają akumulację papierów spółki z ceną docelową na poziomie 20,3 zł. To 30 gr więcej niż w poprzednim raporcie. Wczoraj za akcje toruńskiej spółki płacono 18,91 zł.

Różne oceny dla PGE. W ostatnich dniach pojawiły się rozbieżne oceny dotyczące akcji PGE. Analitycy ING Securities w raporcie ze środy wydali zalecenie kupna akcji energetycznego koncernu, ustalając cenę docelową na 25 zł. Z kolei rekomendacja analityków Cheuvreux dla papierów PGE to „poniżej rynku”. Cena docelowa w tym wypadku została ustalona na 20 zł. Raport datowany jest na 8 lipca. Wczoraj na koniec dnia walor PGE wyceniano na 21,3 zł.

Debiuty

Na GPW zadebiutowała spółka Rank Progress zajmująca się budową centrów usługowo-handlowych. Był to 12. debiut w tym roku i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8669

Spis treści
Zamów abonament