Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowy prezes adwokatury dopiero w listopadzie

21 kwietnia 2010 | Prawo | Marek Domagalski

Tragicznie zmarłą Joannę Agacką-Indecką może tymczasowo zastąpić mecenas Andrzej Michałowski. „Palestrę” poprowadzi Czesław Jaworski

Andrzej Michałowski, jeden z dwóch wiceprezesów, już zajmuje się bieżącymi sprawami biura Naczelnej Rady Adwokackiej. Obowiązki te powierzyło mu prezydium NRA.

Ciągłość zachowana

– To zgodna decyzja prezydium. Wskazała nas i rozdzieliła zadania prezes Agacka-Indecka, zadeklarowaliśmy w tych trudnych dniach, że będziemy kontynuować nasze prace do czasu zjazdu – powiedział „Rz” adwokat Zenon Marciniak, drugi wiceprezes NRA.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, prezydium zarekomendowało też mec. Michałowskiego do pełnienia obowiązków prezesa. Decyzja w tym zakresie należy jednak do Naczelnej Rady Adwokackiej, która ma się zebrać w sobotę w Łodzi. Wskazany przez NRA wiceprezes będzie pełnił obowiązki prezesa do listopada, kiedy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8604

Spis treści
Zamów abonament