Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Alior Bank wspiera producentów i przetwórców ekożywności

20 marca 2018 | Ekonomia
źródło: Rzeczpospolita

Finanse | Bank wprowadza nowe produkty i organizuje cykl szkoleń dla firm specjalizujących się w rolnictwie ekologicznym. Artykuł powstał przy współpracy z Alior Bankiem

Alior Bank dostrzega dynamiczny wzrost rynku żywności ekologicznej w Polsce, dlatego przygotował specjalną ofertę dla działających na nim firm. Rozwój finansowania firm agro to jeden z elementów strategii banku na lata 2017–2020. Partnerem merytorycznym jest Stowarzyszenie Polska Ekologia, zrzeszające blisko 120 producentów i przetwórców żywności eko.

Z myślą o tej grupie Alior Bank rozwija też platformę zafimowani.pl. Ma ona otwartą formę i jest bezpłatna nie tylko dla klientów banku, ale dla wszystkich. To praktyczny poradnik, który zapewnia profesjonalne wsparcie w prowadzeniu biznesu. Platforma oferuje m.in. przedsiębiorcom agro i rolnikom wiele praktycznych rozwiązań pozwalających rozwijać ich firmy. Jednym z nich jest aplikacja księgowa online, która umożliwia prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a także fakturowanie, prowadzenie terminarza płatności oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych i automatyczne generowanie pliku JPK_VAT.

To nie wszystko, ponieważ Alior Bank planuje...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11006

Wydanie: 11006

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament