Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Towarowa zamknięta, a od niedzieli Prosta

09 września 2010 | Życie Warszawy | Konrad Majszyk

Dzisiejszego ranka kierowcy dojeżdżający od strony Okopowej do centrum utkną w gigantycznym korku. W nocy ze środy na czwartek drogowcy zamknęli Towarową w kierunku Ochoty – między rondem Daszyńskiego a pl. Zawiszy.

Aż do godz. 10 rano w piątek drogówka stanowczo odradza korzystanie z Okopowej i Towarowej. Objazd prowadzi Prostą i Żelazną albo al. Jana Pawła II. Kierowcy mogą też próbować się przebijać do al. Prymasa Tysiąclecia i Al. Jerozolimskich. Wszystkie te trasy są zakorkowane nawet bez zamykania Towarowej. Jak jeżdżą autobusy? ∑ Linia 150 dojeżdża z ronda ONZ do pl. Zawiszy przez al. Jana Pawła II i Al. Jerozolimskie. ∑ 159 dociera tam Prostą, Żelazną i Al. Jerozolimskimi. ∑ 501 kursuje z ronda Daszyńskiego przez Prostą, al. Jana Pawła II i Al. Jerozolimskie.

Skąd to zamieszanie? Drogowcy muszą wymienić izolację wiaduktu nad torami linii średnicowej PKP, zanim puszczą tędy objazd budowy drugiej linii metra. Już od niedzieli zamknięta zostanie na trzy lata Prosta między rondem Daszyńskiego i Karolkową.

Brak okładki

Wydanie: 8722

Spis treści

Styl życia

Zamów abonament