Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zostało jedynie 100 dni

31 października 2017 | Sport | Olgierd Kwiatkowski
źródło: materiały prasowe

Nieznany jest jeszcze skład reprezentacji na zimowe igrzyska, ale wiadomo już, w jakie stroje ubiorą się polscy sportowcy.

Pokaz kolekcji marki 4F odbył się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) na warszawskim Żoliborzu na niewiele ponad 100 dni przed rozpoczęciem igrzysk. Wyreżyserowany został przez Katarzynę Sokołowską, współproducentem była stacja Eurosport, która przeprowadzi transmisję z igrzysk.

Kolekcja składa się z kilku zestawów. Wszystkie są skromne, ale z zachowaniem olimpijskiego szyku i narodowych akcentów. Ranita Sobańska, dyrektor kreatywny 4F, określiła ją wręcz jako minimalistyczną. – Ma być za to bardzo technologiczna i funkcjonalna – tłumaczyła projektantka.

Dumą twórców kolekcji jest długi płaszcz z odpinanymi rękawami i kapturem. Zapewnia i ciepło – wypełniony jest naturalnym puchem, i wygodę – waży naprawę niewiele, a poza tym można go nosić...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10892

Wydanie: 10892

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament