Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

05 lutego 2009 | Ekonomia | Dział Ekonomiczny

Niższa cena dla BRE Banku

Bank inwestycyjny UBS obniżył cenę docelową dla akcji BRE Banku ze 128 zł do 88 zł. Rekomendacja dla akcji banku brzmi ”sprzedaj”. We wtorek BRE Bank podał, że w IV kw. 2008 r. jego skonsolidowany zysk netto spadł ze 142 mln zł rok wcześniej do 35,2 mln zł z powodu wyższych niż w roku ubiegłym rezerw oraz strat poniesionych przez klientów na opcjach walutowych. W środę na zamknięciu sesji za jedną akcję BRE płacono 116,3 zł.

Pol-Aqua dla Lotosu

Zależna spółka Pol-Aqua – Mostostal Pomorze – podpisała umowę z grupą Lotos na wykonanie prac związanych z montażem rur i aparatów przy instalacji LPG w rafinerii w Gdańsku. Kontrakt, którego wartość wynosi 7,3 mln zł, związany jest z realizacją przez gdański koncern paliwowy programu inwestycyjnego 10+.

Mniej za Travelplanet

Analitycy DM PKO BP w raporcie z 26 stycznia pozostawili bez zmian na poziomie ”akumuluj” rekomendację dla akcji Travelplanet.pl. Cena docelowa jednej akcji Travelplanet. pl została obniżona z 37 zł do 35 zł. Na środowym zamknięciu cena wynosiła 24,9 zł.

„Trzymaj” Dom Development

KBC Securities w raporcie z 3 lutego obniżył rekomendację dla akcji Dom Development z ”kupuj” do ”trzymaj”, podnosząc jednocześnie cenę docelową z 24,7 zł do 24,9 zł. W środę na zamknięciu sesji walor dewelopera kosztował 23...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8235

Spis treści
Zamów abonament