Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nie stwarza się szansy dużym polskim przedsiębiorstwom

06 października 2016 | Dyrektor finansowy roku

Izabela Plewnia, wiceprezes zarządu, dyrektor administracyjno-finansowy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych sp. z o.o.

Utworzyła pani w firmie dział badawczo-rozwojowy, ponadto aktualnie realizowana jest inwestycja związana z budową Centrum Badawczo-Rozwojowego, którego zakres prac jest ukierunkowany na pojazdy specjalne. Skąd u pani takie nastawienie na nowe technologie?

Izabela Plewnia: Nastawienie jest spójne z opracowaną przez cały zarząd strategią rozwoju firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych (WISS). Rozwijamy się, pozyskujemy nowe rynki eksportowe również poza Unią Europejską. Działamy w bardzo specyficznej branży, która jest odpowiedzialna za ratowanie życia i zdrowia. Nasze techniczne rozwiązania muszą być na najwyższym poziomie i gwarantować niezawodność. Ponadto prowadzimy prace rozwojowe w zakresie nowych konstrukcji i technologii,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10567

Wydanie: 10567

Spis treści
Zamów abonament