Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

06 października 2016 | Ekonomia

rekomendacje

Pozytywnie o PZU

Analitycy Haitong Banku obniżyli cenę docelową akcji PZU do 30 zł z 43 zł, podtrzymując rekomendację „kupuj". Eksperci brokera uważają, że polityka dywidendowa spółki ogłoszona 4 października powinna rozwiać główną obawę inwestorów długoterminowych, dotyczącą niewielkiej dywidendy z PZU lub jej braku. Oceniają, że przy mniejszym ryzyku dywidendowym, związanym z potencjalną transakcją z Pekao i oczekiwanymi przyzwoitymi rezultatami za trzeci kwartał 2016, spowodowanymi prawdopodobną normalizacją wyniku inwestycyjnego, kurs PZU powinien się odbić.

„Trzymaj" Netię

Eksperci DM PKO BP podnieśli wycenę akcji Netii do 5,3 zł z 5,1 zł. W związku z tym, że w dniu wydania raportu płacono za nie 5,10 zł, podtrzymali zalecenie „trzymaj". W środę kosztowały na GPW około 4,80 zł. Analitycy spodziewają się drastycznego spadku wolnych przepływów gotówkowych Netii w latach 2017–2018 w związku z wysokimi nakładami inwestycyjnymi. Dodają jednak, że inwestycja we własną...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10567

Wydanie: 10567

Spis treści
Zamów abonament