Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nagroda za celną strategię i innowacje

06 października 2016 | Dyrektor finansowy roku

Przyznanie głównej nagrody w kategorii duże przedsiębiorstwa nie stanowiło większego problemu, ale z pozostałymi nie było już tak łatwo.

michał niewiadomski

Robert Nowakowski, członek Kapituły konkursu, który prezentował nominowane do nagrody sylwetki z kategorii duże przedsiębiorstwa, zwracał uwagę na dokonania pani Izabeli Plewni, która jest wiceprezesem zarządu oraz dyrektorem administracyjno-finansowym w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych, sp. z o.o. – Przed jej zatrudnieniem firma nie radziła sobie najlepiej, można powiedzieć, że była na równi pochyłej, bo w 2012 roku nastąpiło załamanie na polskim rynku.

Sprzedaż specjalistycznych wozów ratowniczych nie należy do najprostszych. Kupują je wyspecjalizowane służby, np. strażacy na lotniskach, ale nie dzieje się to zbyt często albo samorządy decydują się na zakup, gdy po wykonaniu budżetu zostają wolne środki i chcą przed końcem roku zrobić zamówienia. Utrzymanie płynności w takiej spółce to nie lada wyzwanie – mówił. Podkreślał, że pani Izabela wyciągnęła firmę z dołka i dała impuls rozwojowy. Podczas dyskusji Iwona Bartczak mówiła, że dzięki rozwinięciu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10567

Wydanie: 10567

Spis treści
Zamów abonament