Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Osobisty bankier

25 sierpnia 2023 | Doradca zamożnego klienta | rp.pl

Do najbardziej wymagających klientów, których aktywa w bankach przekraczają milion złotych, skierowana jest bankowość prywatna, tzw. private banking.

W ramach bankowości prywatnej klienci są obsługiwani w sposób zdecydowanie bardziej zindywidualizowany. Obsługa koncentruje się tu głównie na czynnościach doradczych odnośnie do sposobów inwestowania posiadanych przez klienta funduszy. Ale nie tylko.

Budują relacje na polu golfowym

Alior Bank Private Banking oraz Sierra Golf Resort w czerwcu zorganizowali zawody golfowe w Pętkowicach, koło Wejherowa dla 120 zawodników. Na uczestników czekały liczne atrakcje i towarzyszące turniejowi wydarzenia. – Bardzo mnie cieszy, że możemy przyczynić się do propagowania tak szlachetnej dyscypliny, jaką jest golf. Coroczne spotkania sportowe stały się już częścią tradycji Alior Banku i są niezwykle ważne w budowaniu relacji z naszymi klientami – mówi Dariusz Wroniak, dyrektor Oddziału Alior Bank Private Banking w Gdańsku.

Alior Bank podkreśla, że jego priorytetowym celem w obszarze private bankingu jest budowanie długotrwałych relacji z klientem. W swojej działalności Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12656

Wydanie: 12656

Spis treści
Zamów abonament