Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Korzyści z przetwarzania w chmurze dla MSP

13 kwietnia 2011 | Innowacje w MSP
źródło: Fotorzepa

Andrzej Kontkiewicz VMware Regional Presales Manager Eastern Europe

Cloud Computing jest nowością w branży teleinformatycznej. To model przetwarzania oparty na korzystaniu z usług dostarczonych przez zewnętrzne organizacje. Jest innowacją niezwykle cenną, szczególnie w przypadku niewielkich przedsiębiorstw.

Jest to usługa skierowana dla firm, które nie chcą mieć u siebie urządzeń IT i całego oprogramowania, ale chcą z nich korzystać za pośrednictwem Internetu. Ta nowa oferta na rynku proponowana przez większość czołowych firm komputerowych ma przekonać nowych klientów do korzystania z dotychczas zbyt drogich dla nich systemów.

Warto zwirtualizować...

Przyjęło się, że wirtualizacja jest potrzebna przede wszystkim w dużych firmach. Jednak podstawowe korzyści, takie jak oszczędność i bezpieczeństwo, interesują wszystkich. Dla małych firm zwłaszcza bezpieczeństwo danych gwarantowane przez...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8902

Spis treści
Zamów abonament