Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Darmowe pogawędki za pośrednictwem Internetu

23 lutego 2012 | Moje Pieniądze | Łukasz Dec

Bezpłatne rozmowy można prowadzić przez komputer lub za pomocą nowoczesnej komórki

Żeby rozmawiać bez opłat z osobami znajdującymi się w dowolnym zakątku świata, trzeba mieć dostęp do Internetu (oczywiście płacimy za abonament internetowy), komputera lub nowoczesnego telefonu komórkowego. Łączymy się za pośrednictwem komunikatora internetowego, czyli programu do natychmiastowej komunikacji tekstowej lub głosowej. Należy go pobrać i zainstalować na komputerze. Do wyboru jest mnóstwo aplikacji, m.in. Skype, Gadu-Gadu, Tlen, Spik.

Do prowadzenia rozmowy konieczny jest mikrofon, najlepiej w wersji zintegrowanej ze słuchawkami (najtańsze już za kilkanaście złotych). Ale uwaga: nasz rozmówca też musi być podłączony do Internetu i powinien korzystać z tego samego komunikatora.

Jakość połączeń nie zawsze jest zadowalająca. Jeżeli okaże się zbyt słaba, można spróbować innego komunikatora lub połączeń o innej godzinie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9165

Wydanie: 9165

Spis treści
Zamów abonament