Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zaczynamy na wiosnę

29 listopada 2004 | Nieruchomości, budownictwo | GB
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Powiększ swoj dom z nami (6) Podsumowanie cyklu porad

Zaczynamy na wiosnę

Jak robią to inni Poprzedni odcinek

Dziś kończymy nasz cykl poradniczy "Powiększ swój dom z nami". W ciągu ostatnich sześciu tygodni namawialiśmy wszystkie osoby, które mieszkają w niewielkich, często od lat nieremontowanych domach, aby pomyślały o powiększeniu swojej powierzchni życiowej najtańszym kosztem - przez rozbudowę.

Równolegle z akcją edukacyjną - prowadzoną wspólnie z organizatorami Programu Edukacyjno-Informacyjnego "Dom Przyjazny" - ogłosiliśmy konkurs "Nadbudowa z ČRzeczpospolitą?". Ostatni kupon, upoważniający do udziału w nim, wydrukowaliśmy tydzień temu. Przypominamy, że do 4 grudnia 2004 r. - czyli do końca tego tygodnia - uczestnicy konkursu muszą przesłać na adres naszej redakcji komplet materiałów - kupony nie mogą jednak pochodzić z tego samego numeru "Nieruchomości". 15 grudnia zbierze się w naszej redakcji jury konkursu i wybierze dwie najlepsze prace. Natomiast 17 stycznia 2005 r., po weryfikacji formalnej (sprawdzeniu, czy wybrane osoby rzeczywiście są właścicielami nieruchomości, którą chcą nadbudować i spełniają inne warunki regulaminu konkursu), zostanie ogłoszone nazwisko laureata, który wiosną...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3393

Spis treści
Zamów abonament