Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

3000 inwestorówze świata w Warszawie

29 listopada 2004 | Rynek i konsumenci | AR

3000 inwestorów ze świata w Warszawie

14-16 września 2005 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie po raz pierwszy odbędą się Międzynarodowe Targi Nieruchomości EMPEX Europe (Emerging Markets Property Exhibition). Targi poświęcone są wschodzącym rynkom nieruchomości.

Podczas imprezy swoje oferty przedstawi 14 krajów: Polska, Rosja, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria oraz Turcja. Organizator Targów, firma CEE MTW Sp. z o. o. prognozuje, że imprezę odwiedzi blisko 3000 inwestorów z całego świata.

Czternaście nowych rynków

Główną ideą Międzynarodowych Targów Nieruchomości EMPEX jest wyeksponowanie rynków wschodzących. Według CEE MTW kraje, które zaprezentują się na EMPEX, podczas innych międzynarodowych targów nie są dobrze widoczne i giną wśród bogato i z przepychem prezentowanych rynków rozwiniętych. EMPEX w całości dedykowany jest krajom rozwijającym się. "Dzięki przyjętej formule wystawcy wiele zyskują, ponieważ nie muszą konkurować z ofertami krajów takich, jak na przykład Niemcy,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3393

Spis treści
Zamów abonament