Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przybywa fanów tabletów

29 listopada 2012 | Ekonomia | Magdalena Lemańska
Za cztery lata najłatwiej będzie znaleźć użytkownika tabletu w Niemczech i Hiszpanii.  Na pięciu największych rynkach w Europie w użytku będzie wówczas już ok. 90 mln tych gadżetów.
źródło: Rzeczpospolita
Za cztery lata najłatwiej będzie znaleźć użytkownika tabletu w Niemczech i Hiszpanii. Na pięciu największych rynkach w Europie w użytku będzie wówczas już ok. 90 mln tych gadżetów.

W tym roku na pięciu największych europejskich rynkach ich liczba się podwoi.

Obecnie najwięcej użytkowników tabletów jest wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii w tym pierwszym kraju. Stanowią prawie jedną czwartą wszystkich mieszkańców z wymienionych państw, którzy już przynajmniej raz w miesiącu sięgają po tablet.

Za cztery lata Brytyjczyków prześcigną jednak już Niemcy, którzy będą stanowić 24,4 proc. wszystkich fanów tabletów na największych rynkach europejskich. – Do 2016 r. w Wielkiej Brytanii będzie mieszkać 23,2 mln użytkowników tabletów, a w Niemczech 23,8 mln – podaje eMarketer w swoich najnowszych szacunkach. To oznacza, że w pięciu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9399

Wydanie: 9399

Spis treści
Zamów abonament