Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowa era książki elektronicznej

29 listopada 2012 | Marketing internetowy

Jesteśmy świadkami wprowadzenia nowego modelu dystrybucji – jednego z przełomowych momentów dla rynku książki elektronicznej.

Prawie nikt już nie pamięta czasów, kiedy student musiał polegać tylko na własnych notatkach. Czasy, kiedy wygodniej rządziło się społeczeństwem bez dostępu do wiedzy, a więc głównie do książek, minęły na szczęście bezpowrotnie. Pojawiły się książki, a wraz z rozwojem technologii znalazły się ich elektroniczne wersje. Niezmienny pozostał jedynie student – głodny wiedzy, ale zazwyczaj bez grosza. Pęd do nowych technologii szczęśliwie okazuje się jednak również podążaniem w kierunku produktów i usług na każdą kieszeń.

Książka elektroniczna upowszechniła się na dobre. Problemem do tej pory pozostawała jej cena. Ciągle nie na studencką kieszeń. Zakup kilkudziesięciu książek w wersji elektronicznej to wydatek co najmniej kilkuset złotych.

– Podeszliśmy do...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9399

Wydanie: 9399

Spis treści
Zamów abonament