Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

18 marca 2011 | Ekonomia | Dział ekonomiczy

Rekomendacje

Raiffeisen obniżył do „trzymaj" z „kupuj" rekomendację dla PKN Orlen. W czwartek papiery płockiego koncernu kosztowały na GPW 51,5 zł.

Specjaliści Raiffeisena w najnowszym raporcie obniżyli do „trzymaj" z „kupuj" zalecenie dla akcji Lotosu. Wczoraj można je było nabyć na parkiecie po 41,96 zł.

Analitycy Trigon DM w raporcie z 14 marca wydali rekomendację „kupuj" dla akcji Cyfrowego Polsatu. Wyceniają je na 18,6 zł. Na parkiecie papiery kosztowały w czwartek 15,07 zł. „Po przejęciu telewizji Polsat, Cyfrowy Polsat stanie się liderem rynku medialnego w Polsce. Przychody z biznesu realizowanego przez telewizję będą stanowiły około 40 proc. sprzedaży całej grupy. W najbliższych latach oczekujemy wzrostu oglądalności kanałów Polsatu, co zapewne będzie mieć przełożenie na szybszy niż przeciętny na rynku wzrost jego przychodów. Podobnie, szybciej niż rynek, Cyfrowy Polsat powinien rosnąć w segmencie płatnej telewizji" – napisano w raporcie.

Analitycy Raiffeisena zalecają kupowanie akcji MOL. We wcześniejszym raporcie rekomendacja brzmiała „trzymaj". W czwartek papiery węgierskiego koncernu można było nabyć na GPW po 348 zł.

Analitycy Espirito Santo w raporcie z 14 marca rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Kopeksu od zalecenia „kupuj". Wyceniają papiery śląskiej spółki na 26 zł, czyli 28 proc. więcej, niż...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8880

Spis treści
Zamów abonament